Rezerwacje

Rezerwacja jest wiążąca po zaksięgowaniu środków na koncie lub po bezpośredniej wpłacie u hodowcy. Kwota rezerwacji, nr konta podaje hodowca drogą sms-ową. Wszelki kontakt telefoniczny pod nr 570-870-007, kontakt mailowy hodowlaczarnaperla@gmail.com. Proszę o przemyślane decyzje, kwota rezerwacji nie jest zwracana w przypadku rezygnacji.

Istnieje możliwość zakupu szczenięcia przygotowanego do wyjazdu za granicę. Wówczas cena szczenięcia podana w ogłoszeniu wzrasta o 2000zł, które jest przeznaczone na opiekę hodowlaną do uzyskania odpowiedniego wieku, szczepienia, odrobaczenia, wyżywienie paszport, badanie kliniczne, opcjonalnie świadectwo traces z Powiatowego Inspektoriatu Weterynarii. Każdy kraj ma własne przepisy odnośnie przekraczania granicy przez zwierzę.

Ważny jest czas podania środka odrobaczającego, czas wykonania badania klinicznego i wyrobienia świadectwa traces. Żeby to określić należy hodowcy podać datę przekroczenia granicy. W przypadku korzystania z usług firm zajmujących się transportem zwierząt, kurier podaje datę przekroczenia granicy.